Gmail

Gmail – Więcej niż poczta

Dostęp do poczty zawsze i wszędzie

Gmail działa na każdym komputerze i urządzeniu przenośnym z transmisją danych. A dzięki obsłudze trybu offline możesz pracować nawet wtedy, gdy nie masz połączenia. Zawsze masz dostęp do poczty: w biurze, na spotkaniu, a nawet w samolocie.

Szybka praca, oszczędność czasu

Zaprojektowaliśmy Gmaila, aby zwiększyć efektywność Twojej pracy. Masz do dyspozycji 25 GB, więc nie musisz niczego usuwać. Zaawansowana funkcja wyszukiwania pozwala znaleźć wszystko, czego szukasz, a etykiety i filtry umożliwiają zachowanie porządku.

Nawiązywanie kontaktów

Twoja skrzynka odbiorcza to nie tylko wiadomości, ale też osoby, od których je dostajesz. Czat tekstowy, głosowy i wideo pozwala zobaczyć, kto jest online, i natychmiast się połączyć. Obok każdego e-maila widzisz zdjęcie profilowe kontaktu, najnowsze aktualizacje i wspólne dokumenty.

Miejsce w skrzynce odbiorczej na wszystko i żadnych reklam

Google Apps oferuje 25 GB dla każdego użytkownika, zaawansowane filtrowanie spamu i gwarancję dostępności przez 99,9% czasu. Wszystkie te usługi są hostowane przez Google – nie wiąże się to z żadnymi opłatami ani reklamami dla uczniów, studentów i pracowników.

Więcej informacji