Przede wszystkim bezpieczeństwo

Google Apps dla Szkół i Uczelni zawiera wiele funkcji zabezpieczeń przygotowanych specjalnie po to, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo danych i kontrolę nad nimi. Twoje dane należą do Ciebie, a narzędzia Google Apps pozwalają Ci je kontrolować oraz decydować, komu i w jakim zakresie je udostępniasz. Nasza sieć centrów danych jest wyjątkowo bezpieczna i gwarantuje* niezawodny dostęp do danych 24 godziny na dobę i przez 365,25 dnia w roku (dokładnie tak: bez przerw, nawet w latach przestępnych).

Dostęp z dowolnego miejsca

Wszystko, co zrobisz w Google Apps dla Szkół i Uczelni, jest automatycznie zapisywane w bezpiecznej chmurze, opartej na najnowszej technologii internetu. To oznacza, że możesz uzyskiwać dostęp do e-maili, dokumentów, kalendarzy i witryn – a także wszystkie je edytować – niemal z każdego telefonu czy tabletu. Zawsze i wszędzie.

Współpraca uczniów i nauczycieli w zespołach

To właśnie łatwa współpraca jest tym, co wyróżnia Google Apps. Nasze narzędzia do tworzenia witryn i dokumentów oferują możliwości edytowania w czasie rzeczywistym, zaawansowane elementy sterujące udostępnianiem oraz wysoką zgodność z różnymi systemami, przez co zapewniają idealne środowisko do nauki na miarę XXI wieku.

Zwiększona wydajność

Google Apps dla Szkół i Uczelni może usprawnić różne zadania akademickie, na przykład pisanie eseju czy przygotowywanie harmonogramu zajęć. Grupa studentów może pracować razem nad zadanym materiałem w Dokumentach Google, śledząc zmiany w czasie rzeczywistym, zamiast czekać, aż każdy prześle swoją wersję e-mailem. Przy użyciu Kalendarza Google studenci i wykładowcy mogą wzajemnie sprawdzać, kiedy są dostępni. Eliminując takie wąskie gardła, Google Apps zostawia Ci więcej czasu na uczenie się lub nauczanie.

Prezentacja systemu

Dodatkowe Informacje