Dysk – Łatwa współpraca

Dostęp do plików z dowolnego miejsca

Dysk Google na Twoim Macu, komputerze PC lub w komórce (albo w przeglądarce) to jedno miejsce, w którym masz dostęp do aktualnych wersji wszystkich plików. Oprócz różnych przesłanych plików są w nim przechowywane także Dokumenty Google.

Nowe życie Twoich plików

Udostępniaj pojedyncze pliki lub całe foldery poszczególnym osobom, całemu zespołowi, a nawet klientom, dostawcom i partnerom. Dodawaj komentarze do plików i odpowiadaj na komentarze innych, aby zbierać opinie i pomysły.

Elastyczność dla rozwoju

Na początek 5 GB dla każdego z Twoich użytkowników. Potrzebujesz więcej? Administratorzy mogą kupować dodatkowe miejsce i zarządzać nim centralnie – 20 GB kosztuje zaledwie 3 EUR miesięcznie. Możesz uzyskać aż 16 TB (tak, to 16 000 GB!) dla każdego użytkownika. Wyświetl cennik

Dokumenty

Twórz rozbudowane dokumenty z obrazami, tabelami, równaniami, rysunkami, linkami i innymi elementami. Zbieraj dane i zarządzaj opiniami od społeczności.

Arkusze kalkulacyjne

Przechowuj i udostępniaj listy danych, śledź projekty, analizuj dane i wyniki śledzenia przy użyciu naszego rozbudowanego edytora arkuszy kalkulacyjnych. Zobacz swoje dane z nowej perspektywy, korzystając z takich narzędzi, jak zaawansowane formuły, osadzone wykresy, filtry i tabele przestawne.

Prezentacje

Twórz piękne slajdy w edytorze prezentacji, wyrażając myśli przy użyciu filmów, animacji i dynamicznych przejść. Opublikuj prezentacje w internecie, aby każdy mógł je zobaczyć, albo udostępnij je tylko prywatnie.

Więcej informacji